لوگو سایت

گفتگوی اولیانوف و معاون جوزف بورل درباره برجام


به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از مهر، «میخائیل اولیانوف» نماینده دائم روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین امروز دوشنبه در پیامی توییتری از تداوم برگزاری پنجمین دور از نشست کمیسیون مشترک برجام سخن گفت.

نماینده دائم روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین در این خصوص نوشت: امروز با «انریکه مورا» (معاون جوزف بورل دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا) و دیگر همکاران سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا برای بحث درباره موضوعات مرتبط با مذاکرات وین در خصوص برجام دیدار کردم.

اولیانوف و معاون جوزف بورل درباره برجام گفتگو کردند

«میخائیل اولیانوف» ساعاتی پیش نیز اعلام کرده بود: نشست سه جانبه هیأت‌های نمایندگی ایران، روسیه و چین در مذاکرات وین پیرامون برجام امروز برگزار شد. شرکت کنندگان درباره وضعیت جاری و مسیر پیش رو (در مذاکرات) تبادل نظر کردند.

اولیانوف دیروز هم نوشته بود: پنجمین دور از مذاکرات وین درباره برجام ادامه دارد. تا این لحظه برنامه‌ای برای دور ششم این گفتگوها وجود ندارد. مذاکره‌کنندگان با این درک پیش می‌روند که دور فعلی باید دور پایانی مذاکرات باشد.

مذاکره‌کنندگان می‌دانند که اکنون باید دور پایانی مذاکرات وین باشد

این در حالیست که وی هفته گذشته و در خلال پنجمین نشست کمیسیون مشترک برجام اعلام کرده بود: اعضای برجام در تلاشند تا مذاکرات هرچه زودتر با موفقیت پایان یابد. کمیسیون مشترک پنجمین و احتمالاً آخرین دور مذاکرات وین در مورد احیای برجام را آغاز کرد. شرکت کنندگان ابراز آمادگی کردند تمام تلاش خود را برای حل و فصل مسائل باقیمانده و انجام هرچه سریع‌تر مذاکرات با موفقیت انجام دهند.منبع خبر

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه