تولید خودروی مشترک با چین در مشهد


تکرار اشتباهات محصول ندانستن‌ها است،اگر از گذشته اطلاع داشته باشیم شاید از آن درس بگیریم و مسیرهای اشتباه را تکرار و تجربه نکنیم.یکی از حوزه هایی که می تواند ماشین زمان به آن سفر کند اقتصاد است، اقتصاد ایران در نیم قرن گذشته همچون سایر حوزه های حیات اجتماعی با فراز و فرود های بسیاری روبرو شده است. اتفاقات مشابهی بر اقتصاد ایران رفته و تصمیمات متفاوتی برای آن گرفته شده است اما به نظر می رسد با نتایج یکسان روبرو هستیم.«در نیم قرن با اقتصاد ایران» اخبار مهم اقتصادی ایران و جهان را مرور می کنیم.سال اول هر دهه را به عنوان نقطه بررسی تاریخ اقتصادی قرار داده ایم.این مطلب با عنوان نیم قرن با اقتصاد ایران منتشر می شود،در طول بررسی تاریخ اقتصادی پنج دهه گذشته ممکن است به حوادث مهم و اثر گذار برخورد کنیم که این اخبار و وقایع را نیز منتشر می کنیم. روزنامه اطلاعات به دلیل سابقه ۹۰ ساله آرشیو قوی و رویکرد صرف خبری در بازتاب وقایع پایه این بررسی قرار گرفته است.

16 خرداد 1381؛ تولید خودروی مشترک با چین در مشهد

رئیس سازمان صنایع و معادن خراسان گفت: یک نوع خودرو سواری در مشهد تولید و اوایل سال 82 وارد بازار می‌شود. 

مهندس سیدحسین احمدی افزود: این خودرو جدید را شرکت «سناباد خودرو توس» با مشارکت یک گروه سازنده خودروسازی چین در مشهد مونتاژ می‌کند.

مشروح این گزارش را در اقتصادنیوز با تیتر««هما» به ژاپن و آمریکا پرواز می‌کند/کد پستی بدهید ،قیمت ملک را بگیرید» بخوانید.

 منبع خبر

دیدگاه ها

mood_bad
  • بدون دیدگاه.
  • افزودن دیدگاه