لوگو سایت

برگشت قیمت سکه به جاده نزول/سقوط شبانه سکه


بازار سکه در شرایطی که با ضعف تقاضا رو به رو بود، روز چهارشنبه توانست با تحرک نوسان گیران تا  نزدیکی محدوده ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان افزایش یافت. با این حال، از آن جایی که این افزایش از پشتوانه بنیادی برخوردار نبود، دیشب بار دیگر سکه در مسیر کاهشی قرار گرفت.

سکه

افت سکه در معاملات پشت خطی

 دیشب در معاملات پشت خطی قیمت سکه به سرعت به زیر محدوده ۱۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رفت و در محدوده ۱۰ میلیون و ۶۸۰ هزار تومانی قرار گرفت. سکه در صورتی که امروز در محدوده ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان باقی بماند، با فروش های بیشتری در انتهای روز پنج شنبه و جمعه مواجه خواهد شد.  با این حال، سکه بازان انتظار دارند که فلز گران بهای داخلی بتواند بار دیگر  به سوی سد ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی حرکت کند. در واقع سکه بازان تصور می کنند فلز گران بهای داخلی می تواند در محدوده ۱۰ میلیون و ۶۵۰ تا ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در کوتاه مدت نوسان کند.

البته در صورتی که دلار از دامنه ۲۳ هزار و ۸۰۰ تا ۲۴ هزار و ۲۰۰ تومان خارج شود، سکه نیز می تواند وارد خطوط نوسانی تازه ای شود. در کنار این خط هزار و ۹۰۰ دلاری اونس طلا نیز برای بازیگران سکه اهمیت زیادی دارد. طلا تا زمانی که زیرمحدوده هزار و ۹۰۰ دلاری است،‌ فلز گران بهای داخلی کار دشواری برای رشد قیمت خواهد داشت.

حبابمنبع خبر

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه