یک هشتم نهایی، طلسم دو ساله آبی ها


به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، استقلال تهران در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الهلال رفت که در این بازی موفق به پیروزی مقابل حریف نشد.

این بازی، دهمین بازی آبی‌پوشان در بازی‌های قاره‌ای تحت هدایت فرهاد مجیدی بود که در نهایت منجر به ثبت یک شکست در کارنامه او شد.

در دوره قبلی لیگ قهرمانان آسیا (2020) فرهاد مجیدی در اولین تجربه سرمربیگری آسیایی خودش با استقلال به مصاف الریان رفت که این مسابقه با نتیجه 5 بر صفر به سود آبی‌ها به پایان رسید تا با صعود از پلی‌آف به مرحله گروهی برسند.

در دور گروهی با توجه به انصراف الوحده امارات، تعداد بازی‌های استقلال به عدد 4 کاهش پیدا کرد. این تیم در بازی با الشرطه به تساوی یک-یک رضایت داد و در بازی بعدی 2 بر یک مقابل الاهلی عربستان شکست خورد. در دور برگشت با توجه به کناره گیری فرهاد مجیدی از سرمربیگری استقلال، آبی پوشان با هدایت نامجو مطلق مقابل الشرطه به تساوی یک-یک رسیدند و در بازی بعدی سه بر صفر الاهلی را شکست دادند. آن‌ها در دور بعدی و در مرحله یک هشتم مقابل پاختاکور ازبکستان 2 بر یک شکست خوردند و حذف شدند.

در رقابت‌های این فصل لیگ قهرمانان آسیا (2021) استقلال در مرحله گروهی با تیم‌های الاهلی عربستان، الشرطه عراق و الدحیل قطر همبازی شد. در بازی اول 5 بر 2 الاهلی را شکست داد، در بازی دوم مقابل الشرطه به پیروزی 3 بر صفر رسید و در بازی آخر دور رفت 4 بر 3 از الدحیل شکست خورد.

در اولین بازی دور برگشت استقلال مقابل الدحیل به تساوی 2-2 رضایت داد، سپس مقابل الاهلی به تساوی بدون گل رسید و در آخرین بازی نیز الشرطه را یک بر صفر شکست داد تا با صعود به مرحله یک هشتم نهایی حریف الهلال شود اما در این بازی نیز استقلال مانند فصل گذشته در مرحله یک هشتم نهایی (با قبول شکست 2 بر صفر) حذف شد تا شکست دیگری در کارنامه آسیایی مجیدی ثبت شود.

به این ترتیب استقلال تاکنون با سرمربیگری فرهاد مجیدی از 10 بازی انجام شده، 4 برد، 3 مساوی و 3 باخت را تجربه کرده است.منبع خبر

دیدگاه ها

mood_bad
  • بدون دیدگاه.
  • افزودن دیدگاه