قرائت پیام دبیرکل انجمن بین المللی روابط عمومی (ایپرا) به سیزدهمین همایش روابط عمومی الکترونیک – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۷
امر به معروف و نهی از منکر در دستور کار سازمان بنادر/ به‌حداقل رساندن موارد آسیب‌زا در دستگاه‌های اجرایی با امر به معروف و نهی‌ از منکر – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۷

روابط عمومی ها تحلیل و تولید محتوا را در اولویت قرار دهند / با راه اندازی سامانه جامع اطلاع رسانی ارتباط بر خط با جامعه روزنامه نگاران برقرار می شود – مجله خبری اقتصاد پیشرو


آنوش رحام گفت: راه اندازی سامانه جامع اطلاع رسانی و تدوین آیین نامه برای تبیین جایگاه روابط عمومی ضروری و از برنامه های مهم در دست اجراست.

به گزارش شاتا، دبیر شورای اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت در چهارمین گردهمایی مدیران روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استانها با بیان این مطلب، افزود: وزیر صنعت، معدن و تجارت همواره بر اطلاع رسانی دقیق و شفاف و تقویت تحلیل و تولید محتوا همواره تاکید دارند.

وی با اشاره به اینکه بدنه جامعه اگر ابعاد اقتصاد ایران را بشناسند و با توانمندی های داخلی آشنا شوند نگاه تازه ای خواهند داشت تصریح کرد: روابط عمومی ها باید تولید محتوا داشته باشند و در شرایط امروز ارزش اطلاعات کمتر از کالا نیست و در برخی مواقع حتی بالاتر از آن است.

رحام رویداد محوری را آسیب روابط عمومی ها دانست و گفت: نیاز امروز قطعا اخبار مثبت است و روابط عمومی ها اخبار را به صورت مستمر و با یک رویه باز ارسال کنند.

دبیر شورای اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به احیای شورای اطلاع رسانی، یادآور شد: سیاست گذاری و هدایت لازم از سوی وزیر در این خصوص شکل می گیرد و انحصاری برای رسانه ای خاص در وزارتخانه وجود ندارد و هیچ رسانه ای منتسب به وزارتخانه نیست.

وی افزود: سامانه جامع اطلاع رسانی یک بسته الکترونیک در روابط عمومی برای ارتباط دوسویه است که اطلاعات و نشر آنها باید از روابط عمومی ها باشد‌.مطلب روابط عمومی ها تحلیل و تولید محتوا را در اولویت قرار دهند / با راه اندازی سامانه جامع اطلاع رسانی ارتباط بر خط با جامعه روزنامه نگاران برقرار می شود برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Send this to a friend