لوگو سایت

عرضه میوه شب عید از دهم اسفند/ افزایش عرضه مواد پروتئینی در میادین میوه و تره‌بار


مهدی بختیاری‌زاده؛ سرپرست سازمان میادین میوه وتره‌بار شهرداری تهران در حاشیه آیین بهره‌برداری از ۲۲ بازار میوه و تره‌بار شهرداری تهران در قالب صدمین پویش امید و افتخار که صبح امروز با حضور علیرضا زاکانی؛ شهردار تهران،‌ حسین نظری؛ معاون خدمات شهری شهرداری تهران و برخی از اعضای شورای شهر تهران اظهار کرد: به راه‌اندازی آزمایشگاه کنترل کیفیت محصولات اعم از میوه، سبزیجات و مواد پروتئینی اشاره کرد. از حدود یک سال گذشته اقداماتی انجام شده اما در مسیر با یک سری موانع جهت صدور مجوز و تایید سازمان‌های مسئول روبرو شده‌ایم.

وی با اشاره به رایزنی صورت گرفته از سوی سازمان میادین میوه و تره‌بار با سازمان‌های مربوطه تصریح کرد: خوشبختانه در این ارتباط مشکل مجوز جهت راه‌اندازی این آزمایشگاه رفع شده و ان‌شاءالله در اسرع وقت این مجموعه راه‌اندازی خواهد شد.

بختیاری‌زاده به تامین تجهیزات و خرید وسایل مورد نیاز آزمایشگاه اشاره کرد و افزود: ان‌شاءالله در سال آینده این آزمایشگاه در مکانی مناسب در میادین میوه و تره‌بار راه‌اندازی خواهد شد.

سرپرست سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران در ارتباط با عرضه مواد پروتئینی در میادین میوه و تره‌بار گفت: با توافقی که با مسئولان مربوطه انجام شده میزان عرضه محصولات در میادین میوه وتره‌بار افزایش یافته و ان‌شاءالله این روند در ایام نوروز ادامه پیدا می‌کند.

وی همچنین به عرضه میوه بویژه سیب و پرتقال در ایام اسفندماه اشاره کرد و گفت: ان‌شاءالله از دهم اسفندماه میوه در میادین عرضه می‌شود.

بختیاری‌زاده تصریح کرد: با توجه به اینکه در آستانه ماه رمضان قرار داریم به میزان کافی خرما خریداری شده و هیچ مشکلی درخصوص عرضه خرما در ایام ماه مبارک رمضان وجود نخواهد داشت.

سرپرست سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران درخصوص موقعیت جغرافیایی ۲۲ بازار جدید میوه و تره‌بار تصریح کرد: در منطقه ۴ بازار هنگام، در منطقه ۲ بازار شهید جوریکی، در منطقه ۱۴ بازار شهید شاه‌آبادی، در منطقه ۲۰ بازار غیوری، در منطقه ۶ بازار فروزان‌فر، منطقه ۱۲ بازار دروازه شمیران، منطقه ۵ بازار مرادآباد، در منطقه ۷ بازار افرا، در منطقه ۸ بازار هفت حوض، در منطقه ۲۲ بازار شهید خرازی، در منطقه ۲۰ بازار دهخدا، در منطقه ۲۰ بازار آستانه، در منطقه ۲۲ بازار صدرا، در منطقه ۹ بازار شهید دستغیب، در منطقه ۷ بازار فتحانی، در منطقه ۹ بازار استاد معین، در منطقه ۹ بازار امامزاده عبدالله، در منطقه ۶ بازار توسگاه، منطقه ۱۹ بازار نعمت‌آباد و همچنین در مناطق ۱۰ و یک توسعه بازار یاسمن و قیطریه انجام شده است.منبع خبر

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه