لوگو سایت

زورگیر خشن بوستان ولایت در دام پلیس
تسنیم :


سرهنگ کیانوش نظری سرکلانتر دهم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری فردی در بوستان ولایت خبر داد که از شهروندان زورگیری می کرد.

 زورگیر خشن بوستان ولایت در دام پلیس

 سرهنگ “کیانوش نظری” سرکلانتر دهم پلیس پیشگیری پایتخت در تشریح این خبر بیان داشت: ساعات پایانی شب نهم فروردین ماه، تیم گشت کلانتری ۱۵۲ خانی آباد در حال گشت زنی در بوستان ولایت بودند که متوجه یک دستگاه موتورسیکلت پلاک مخدوش با دو سرنشین شده که هنگام رد شدن از کنار یک شهروند اقدام به زورگیری از وی کردند. 

وی گفت: ماموران گشت کلانتری ۱۵۲ خانی آباد بلافاصله دست به کار شده و زورگیران با مشاهده ماموران فورا به صورت پیاده و همچنین با استفاده از موتورسیکلت از محل متواری  شدند. 

این مقام انتظامی گفت: ماموران در یک عملیات منسجم و پلیسی زورگیری که به صورت پیاده متواری شده بود دستگیر و در بررسی های بیشتر  از وی یک قبضه  سلاح سرد و ۲ دستگاه تلفن همراه خاموش کشف و متهم اعتراف کرد که آنها را  به تازگی زورگیری کرده است. 

سرکلانتر دهم پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: متهم  برای بررسی های تکمیلی به کلانتری منتقل و شناسایی مال باختگان در دستور کار قرار گرفت.  

وی افزود: دستگیری متهم متواری در دستور کار دارد و متهم برای اخذ دستور قضائی روانه دادسرا شد.  

سرهنگ نظری در پایان خاطر نشان کرد : شهروندان از تردد در محل های  تاریک و خلوت در ساعات پایانی شب خودداری نموده و در صورت مشاهده افراد مشکوک یا مشاهده عمل زورگیری و سرقت سریعا با سامانه ۱۱۰ تماس حاصل فرمایند.