لوگو سایت

قیمت این دسکتاپ ها برابر با قیمت یک خودرو است +جدول


به گزارش اقتصادنیوز ، فروش کامپیوترهای ثابت خانگی اگرچه طی چندسال اخیر، با افزایش قیمت دلار  و رشد تکنولوزی  کاهش چشمگیری پیدا کرده است اما قیمت آن پا به پای افزایش نرخ ارز در بازار افزایش قیمت را دنبال کرده است.

بررسی گرانترین دسکتاپ های موجود در بازار نشان می دهد که در حال حاضر کامپیوتر دسکتاپ گرین مدل Z6 Artemis با قیمت 222میلیون و 222هزار تومان به فروش می رسد.همچنین کامپیوتر دسکتاپ ایپاسون مدل Shadowcraft Plus را می توانید با قیمت 65 میلیون و 500 هزار تومان خریداری کنید. کامپیوتر دسکتاپ گیگابایت مدل C200 Windforceهم قیمتی در حدود 66 میلیون تومان دارد و این در حالی است که بیشتر توجه ها در حال حاضر سرگرم بازار خودرو است.

بازار خودرو هم در این چند سال با خروج آمریکا از برجام و  ممنوعیت واردات خودرو افزایش زیادی را تجربه کرده است. سیر صعودی نرخ ارز قیمت موتور سیکلت را هم با خود بالا کشید. معمولا تقاضای موتورسیکلت در تابستان ها افزایش می یابد  و در دو سال اخیر با افزایش قیمت بنزین و شیوع کرونا و باتوجه به سعی مردم برای فاصله گیری اجتماعی از هرطریق، تقاضای این وسیله نقلیه ییش از پیش بالا رفته است.

قیمت پراید 111،131،132 و 151 در بازار ایران قیمتی در حدود 119تا 133میلیون تومان دارد.قیمت پژو 405 GLX دوگانه سوز مدل 1399 در بازار 200میلیون تومان به فروش می رسد. قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی را هم می توانید تقریبا با 128میلیون تومان  خریداری کنید.

اما در بازار موتور سیکلت هم موتور سیکلت یاماها موتور مدل MT25 حجم 249 سی سی با قیمت 198میلیون تومان، موتورسیکلت کویر مدل 230ST3 سی سی سال 1399 با قیمت 66میلیون تومان به فروش می رسد که نشان  رالی کیس با خودرو و موتور است.

در ادامه فهرستی از قیمت روز دسکتاپ در بازار آمده است.

دسکتاپ

 

 

 منبع خبر

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه